„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie (…)”
H. Szal
Ten długo wyczekiwany Gość zawitał także i w nasze progi.
Piątkowe popołudnie było bardzo magiczne. W blasku kolorowych światełek, w pełnym napięciu ale i z uśmiechem na buzi wszyscy z niecierpliwością czekali na to wydarzenie.
W końcu się pojawił. Z białą brodą, Aniołkiem u boku i z workiem pełnym niespodzianek.
Każdy dostał mały upominek a dla chętnych nasi niezastąpieni wolontariusze zorganizowali
chwilę zabawy w naszym ogrodzie. Wszystko to w świątecznej scenerii przygotowanej przez nasze pomysłowe Mamy na tę okazję.
Zabawa mikołajkowa odbyła się w ramach projektu „Oswajamy świat” dofinansowanego przez Prezydenta Miasta Racibórz.
A wspaniałe chwile uwiecznił na kolorowych fotografiach Jacek Mielczarek.














