Serdecznie dziękujemy Gwiazdce Serc Raciborskiej Izby Gospodarczej za okazane wsparcie, uznanie oraz przekazanie środków na rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu. Darowizna, zebrana w ramach XX edycji Gwiazdki Serc, została przekazana 22 kwietnia 2024 r

