Przekazanie darowizny od Raciborskiej Izby Gospodarczej

Z ogromną radością i wdzięcznością informujemy, że w maju odbyło się przekazanie darowizny od Raciborskiej Izby Gospodarczej na rzecz naszego Stowarzyszenia „Spektrum”. 💙

Środki pozyskane w ramach XXI Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc” to niezwykle cenny dar, który znacząco przyczyni się do doposażenia naszych sal terapeutycznych. Dzięki tej hojności będziemy mogli stworzyć jeszcze lepsze warunki do rehabilitacji, terapii i wsparcia naszych podopiecznych.

Państwa zaangażowanie i otwartość serc dają nam siłę i motywację do dalszej pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Z całego serca dziękujemy Raciborskiej Izbie Gospodarczej za wsparcie i zaufanie.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Zarząd i członkowie Stowarzyszenia „Spektrum” 💙

Dodaj komentarz