Rozpoczęcie działań w sprawie utworzenia Zakładu Aktywności Zawodowej na terenie miasta Racibórz

28 listopada w Urzędzie Miasta Racibórz odbyło się pierwsze spotkanie nowego Zespołu ds. utworzenia Zakładu Aktywności Zawodowej w Raciborzu.

W skład zespołu wchodzą również przedstawicielki naszego stowarzyszenia. Spotkanie miało charakter zapoznawczo-organizacyjny, jednak po jego zakończeniu udało nam się obejrzeć jedną z proponowanych nieruchomości, w której taki zakład mógłby potencjalnie powstać.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i czekamy na kolejne kroki w realizacji tego ważnego przedsięwzięcia.
Michał Kuliga, Magda Kusy, #Paweł Rycka

Dodaj komentarz