Piknik rodzinny

W czerwcu odbył się rodzinny piknik, podczas którego na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji i smakołyków.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie atrakcje dostępne podczas tego wyjątkowego wydarzenia z okazji Dnia Dziecka w „Spektrum”:

  • Wychowankom i ich opiekunom (Justyna Izabela S-zyn i Radek Sochacki) z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu 💙
  • Sylwii, Agacie i Leonardowi z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu 💙
  • Beacie Suski, Stanislavowi Suskiemu, Anicie Ma, Adrianowi Pulwinowi, Grzegorzowi Gucikowi, Wiesławowi Bugielowi, Darkowi oraz Jackowi Beckowi z grupy #MotocykleRacibórz 💙
  • Przemysławowi Juzefusowi, Dariuszowi Stroce, Pawłowi Dradze, Michałowi Marcowi i Beacie Suski z grupy #GramydlaSpektrum 💙
  • Wodociągom Raciborskim 💙
  • Mieszko S.A. 💙

Piknik odbył się w ramach projektu #OswajamyŚwiat, dofinansowanego przez #MiastoRacibórz 💙.
Zdjęcia: Stowarzyszenie „Spektrum”, naszraciborz.pl, nowiny.pl.