5 grudnia – Dzień Wolontariusza był dla nas, jak co roku, wyjątkową okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy wspierają działalność Stowarzyszenia „Spektrum”.
Serdecznie dziękujemy naszym Wolontariuszom za poświęcony czas, zaangażowanie i umiejętności, które każdego dnia pomagają nam realizować nasze cele. Wasza praca ma ogromne znaczenie!
Dziękujemy również Darczyńcom za hojność i wsparcie, a wszystkim Placówkom, Zakładom, Firmom, Instytucjom i Samorządom za współpracę na różnych płaszczyznach naszej działalności w 2024 roku.
Wasza pomoc i zaangażowanie są nieocenione i dają nam motywację do dalszych działań.
Życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia planów i marzeń oraz tego, by każdy Wasz dobry uczynek wracał do Was, dając siłę do dalszego działania.
Mamy nadzieję, że będziecie z nami również w nadchodzącym roku!
Dziękujemy:
Miasto Racibórz, Zamek Piastowski, Powiat Raciborski, Bank Spółdzielczy w Raciborzu, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, Sąd Rejonowy w Raciborzu, Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu, Raciborskie Centrum Kultury, Raciborska Izba Gospodarcza, El-Bis, #Tokai Cobex Polska, Henkel Polska, Eko-Okna S.A., Mieszko, #Moto Racibórz – Łączymy ludzi i motocykle
Osoby, które szczególnie wspierały naszą działalność:
Roksana Pytlik, Kasia Rożek, Przemysław Juzefus, Kila Shenkov, Mateusz Urlik, Magda Kusy, Dominik Konieczny, #Paweł Rycka, #Paweł Okulowski.


