7 grudnia na pływalni ZSOMS w Raciborzu odbyły się XI Mikołajkowe Zawody Pływackie! 🎅🏊♂️
Cieszymy się, że nasi podopieczni ponownie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z innymi uczestnikami zawodów 🤗.
Do startu przygotowała nas pani Asia, której serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie 😘. Treningi odbywały się w ramach projektu „Żyję zdrowo i bezpiecznie”, współfinansowanego przez Miasto Racibórz 👍.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników i z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody! 🏅💦




